KuryeNerede

MOBİL APP

KuryeNerede uygulaması EAdisyon ve MagnetPOS adisyon sistemleriyle entegre çalışan, paket teslim bölgelerinizi harita üstünde görerek satış performansınızı arttırmanızı hedefleyen bir mobil uygulamadır.

Web sitesi AppStore PlayStore

WeKatalog 2

MOBİL APP

WeKatalog 2 yönetim paneli yardımıyla güncellenebilen mobil bir katalog uygulamasıdır. Kişisel projem olan WeKatalog çoklu müşteri yönetim kısmına sahiptir. Kolaylıkla yeni bir mobil uygulama olarak türetilip Android ve iOS mobil marketkerine atılabilir. İndirme linklerine ve "WeKatalog" projesine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Web sitesi AppStore PlayStore WeKatalog

1001Kart

MOBİL APP

Firmalar için sadakat kart sisteminin mobil versiyonu diyebiliriz kısaca. Adisyon sistemiyle entegre çalışan güvenli QR kod sistemiyle indirim alınabilen Bursa da faaliyet gösteren anlaşmalı bir çok firmanın kartının bulunduğu detaylı bir uygulama

Web sitesi AppStore PlayStore Tanıtım filmi

OXY Meet Animals

MOBİL GAME

Adamakıllı ilk mobil oyunumu çocuklar için yapmıştım. Hem işi öğrenmek ve mobil oyun yazılımı tecrübesi için hemde marketting aşamaları için çok artıları olmuştu bana.

İndirmek için Tanıtım filmi

Ada Avantgarde

MOBİL APP

Ada Avantgarde mobilya firmasının mobil katalog uygulamasıdır. Yönetim panelinden düzenlenebilir içeriğe sahiptir ve offline çalışabilir. BuKatalog projemin içeriği Ada Avantgarde a göre düzenlenmiş bir türevidir. İndirme linklerine ve "BuKatalog" projesine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

AppStore PlayStore BuKatalog

RuyaBurc

MOBİL APP

RuyaBurc.com web sitesinin mobil uygulamasıdır. Ruya tabirleri, arama ve rüya yorumu isteme gibi web sitesinden de yapabileceğiniz işlemleri uygulamadan da yapabilirsiniz. Blog, haber içerikli cross-platform bir mobil uygulamadır.

Web sitesi AppStore PlayStore Facebook

AOFApp, DGS, Ehliyet

MOBİL APP

AOFApp, Açıköğretim öğrencileri için yaptığım offline da çalışabilen ücretsiz bir soru çözme uygulamasıydı. 30-40k lara ulaşan cross-platform çıkardığım ilk ciddi uygulamamdı. DGS ve Ehliyet de içeriği farklılaştırılmış türevleridir.

AppStore PlayStore Hızlı önizleme

iAdisyon

MOBİL APP

iAdisyon, tabletler için geliştirilmiş mobil menü uygulamasıdır. Yönetim paneli ile düzenlenebilir içeriğe sahiptir ve offline çalışabilir. İzmir Wyndham Grand Otelinde restoran kısımlarında kullanılmaktadır.

AppStore

Monster Mash

MOBİL GAME

Whack A Mole tarzında bir arkadaşımla birlikte yaptığımız bir oyundu. O sıralar AppStore hesabım olmadığından başka bir hesaba yüklemiştik. Şu anda hesap kapalı olduğundan indirme linki veremiyorum. LinkedIn profilime birkaç görsel yüklemeyi düşünüyorum, incelemek isteyenler profilime bakabilirler.

Crazy Eggs

FLASH GAME

İlk oyunum, muhtemelen As2 ile yaptığım ve kapanan Mochi Games den reklam geliri elde ettiğim ilk oyun tecrübem. Benzer bir türevi daha var "Wormy Apple" onunda linkini aşağıda bulabilirsiniz.

Oynamak için Wormy Apple

Mega Brain

FLASH GAME

Mega Brain de ilk oyunlarımdan. Solo testi bilenler için onun flash versiyonu aslında. Oyun yazılım tecrübemi bir aşama daha ileri taşıdığım güzel bir oyundu.

Oynamak için

Rookie King

Flash Game

Sponsorladığım ilk oyun, benim için ayrı bir yeri var. KeyGames ile anlaştığımızdaki heycanımı tarif edemem..
Hala arada girip oynarım, ilk göz ağrısı sonuçta..

Oynamak İçin