Kooperatiflerin, Üyelerine Maaş Kesintisi İle Ödeme İmkanı Sağlayan Mobil Ödeme Platformu: PosKart

Tofaş gibi büyük bir işletmenin oldukça aktif olan kooperatif hizmetleri içinde PosKart projemiz ile yer almak oldukça gurur verici. PosKart projesinin yaratım sürecinden, aktif kullanım sürecine kadar geçen bu uzun süreçte bize olan inanç ve güvenleri için her bir kooperatif çalışanına sonsuz teşekkür ediyoruz.


PosKart projesi başlıktan da anlaşılacağı üzere, kooperatif üyelerine ayrıcalıklı bir hizmet sunabilmek ve muhasebesel olarak bu süreci kontrollü bir şekilde yönetebilmek için geliştirilmiş bir mobil ödeme sistemidir. Bu sistemde, üyeler anlaşmalı işletmelerde yaptıkları harcamalar için herhangi bir kredi kartına ihtiyaç duymadan direkt olarak maaşlarını kullanabilir, sunulan ayrıcalıklı fiyatlar ve taksitlendirme imkanlarından faydalanabilirler.


Kooperatifler birliği ve daha fazla anlaşmalı işyeri ile birinci hedefimiz üyelerize daha ayrıcalıklı hizmetler sunabilmek.

Mobil Poskart ödeme cihazı bulunan anlaşmalı işyerleri, kooperatif üye kartı veya sadece üye sicil numarası ile ödeme alabilir ve müşteri portföylerini hatrı sayılır düzeyde genişletebilirler. 2019 yılı içinde genel bir kooperatifler birliği haline evrilerek, daha geniş bir hizmet havuzuna ve üye sayısına sahip olmayı hedefleyen PosKart platformu, oldukça hızlı şekilde büyümeye ve bünyesine yeni firmalar eklemeye devam ediyor.


Geliştirme sürecinde herzaman yanında olacağımız PosKart platformunun çok daha iyi yerlere gelmesi ve hedeflerine kısa sürede ulaşması dileklerimizle, emeği geçen herkese çok teşekkür ederiz.


Müşteri

Tofaş

Yıl

2018

KATEGORİ

Tofaş , Mobil , IOT