Özdilek Holding, Moda, Alışveriş, Kültür Ve Yaşam Dergisi WeYouThey Resmi Uygulaması

2017 itibariyle yayın sürecine başlayan WeYouThey dergisinin 2. sayısından itibaren dijital platformda da yerini almasını sağladığımız için çok mutluyuz. Özenle yürüttüğümüz tasarım ve yazılım sürecinden sonra ortaya çıkan gözbebeği projelerimiz WeYouThey mobil uygulaması, kullanıcı sayısı ve istatistikleri bakımından da oldukça tatmin edici düzeyde bir proje.


Özdilek Holding gibi büyük bir işletmenin arkasında durduğu bu proje için tercih edilmek, omuzlarımızda ne kadar ağır bir yük oluştursa da zevkle yaptığımız WeYouThey uygulamasının sahip olduğu görünüm ve özellikleriyle bu güveni boşa çıkarmamış olduk.

WeYouThey, 2017 itibariyle aktif yayın hayatına başlamış ve Kasım 2018 itibariyle yayınlanmış 12. sayısına ulaşmıştır.

Mobil uygulaması ile birlikte resmi web sitesini de hazırladığımız WeYouThey uygulamasını indirerek, derginin bu zamana kadar yayınlanmış tüm sayılarına ulaşabiliyorsunuz. Herhangi bir ücretlendirme olmadan tüm sayıları inceleyip, dilerseniz istediğiniz sayıyı mobil cihazınıza indirerek offline olarak da bu sayıyı okuyabiliyorsunuz.


İçerik girişinin oluşturduğumuz panel yardımıyla yapıldığı ve iki ayda bir güncel sayısı çıkan WeYouThey uygulamamızı mobil marketlerden telefonunuza indirebilir, birbirinden ilginç konu ve röportajları okuyarak iyi vakit geçirebilirsiniz.


Behance lnk.


Müşteri

Özdilek Hoding

Yıl

2017

Official

Web , Android , iOS

KATEGORİ

Özdilek , Mobil , Web